اخبار

اجرای نمایش فرار از زندان2 با حضور اصحاب رسانه

اجرای نمایش فرار از زندان2 با حضور  اصحاب رسانه
نمایش فرار از زندان2 روز چهارشنبه ١8 فروردین با حضور اصحاب رسانه از ساعت ٢٠ در سالن گوشه، فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، نمایش فرار از زندان٢ به کارگردانی و نویسندگی عباس عبدالله زاده،  آهنگسازی میر امیرمیری و طراحی لباس مهدی شاه میریان با ٢٢ اجرا در نیاوران به روی صحنه می رود و نخستین اجرای این گروه به خبرنگاران و نمایندگان رسانه ها اختصاص خواهد داشت.

عبدالله زاده در خصوص این نمایش عنوان داشت:"فرار اززندان ٢" نمایش‌نامه‌ای‌ست با کاراکترهایی محدود. در این نمایش کمدی دو بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند که نقش «ستار» را مقداد اسلامی و نقش «جاوید» را افشین غیاثی عهده‌دار هستند.

وی در مورد موضوع این نمایش بیان داشت:قصه راجع به دو زندانی افغان است که به دلیل یک سوء‌تفاهم، توسط سربازان آمریکایی دستگیر و زندانی می‌شوند و حدود ٧ سال را در زندان به سر می‌برند تا اینکه تصمیم می‌گیرند از زندان فرار کنند.

کارگردان این نمایش اضافه کرد: این نمایش روز 18 فروردین ماه برای اصحاب رسانه برای اولین بار اجرا می شود و از 19فروردین تا 17 اردیبهشت برای مخاطبان به روی صحنه خواهد رفت .

 گفتنی است علاقمندان برای تهیه بلیط این نمایش می توانند ازطریق سایت تیوال و گیشه فرهنگسرای نیاوران اقدام نمایند.

نمایش فرار از زندان٢ از ١8 فروردین تا ١٧ اردیبهشت سال ٩٥ هر شب ساعت ٢٠ در سالن گوشه، فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

 

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید