اخبار

گروه موسیقی آفاق شرق برای اولین بار درتهران

گروه موسیقی آفاق شرق برای اولین بار درتهران
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران گروه آفاق شرق به سرپرستی محمد علی برجیان و خوانندگی یزدان نیک بخت با اجرای 12 قطعه، 31 فروردین ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برای علاقمندان برروی صحنه خواهد رفت.

 

 

محمد علی برجیان سرپرست این گروه با بیان اینکه رپرتوار این اجرا یک رپرتوارمعمولی نیست عنوان داشت:این رپرتوارتلفیقی از شعر و موسیقی کوبه ای و ملودی است ،که داستان وحکایت آدم را بیان می کند که دروادی انتخاب گرفته  و به درجه ای می رسد که بتواند انتخابی آگاهانه انجام دهد.

سرپرست گروه آفاق شرق درادامه افزود:این رپرتوار درفضای دشتی آغاز شده به  فضای حماسی دردستگاه چهارگاه می رسد و در پایان با عشقی سوزان دردستگاه همایون تمام می شود،که بیانگر جاودانگی انسان است.

برجیان درپایان با بیان اینکه ، بخش اول با قطعه ای کوبه ای آغاز شده و با سه نوازی تنبک پایان می پذیرد اظهارداشت: اعضای گروه 11نفر هستند که کاوه معتمدیان سازکمانچه ،حسین ساجدی با سازتار و بقیه نوازندگان این گروه باسازهای کوبه ای گروه را همراهی می کنند.

گفتنی است گروه آفاق شرق درسال 1384 تشکیل شده و اولین اجرا ی آن درشهر کرد بوده است  و پس ازآن درشهرهایی چون اصفهان ،رشت برروی صحنه رفته است. قابل ذکر است علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند ازطریق سایت ایران کنسرت اقدام نمایند.

۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید