اخبار

فراموش نامه به نیاوران می آید

فراموش نامه به نیاوران می آید
نمایش فراموش نامه از 26 اردیبهشت ماه تا 28 خردادماه هر شب ساعت 21 درسالن گوشه، فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران نمایش فراموش نامه ، با طرح اولیه سعید امیرسلیمانی ونوشته فرهاد نقد علی ،نمایشی است که کارگردانی آن را نیز سعید امیر سلیمانی بر عهده دارد .

سعید امیر سلیمانی بازیگر و کارگردان این نمایش عنوان داشت:نمایش فراموش نامه در یک پرده با کاراکترهای محدودی چون دکتر که بیماری آلزایمردارد، دخترش تهمینه وپرستارش به نام سهراب  شکل گرفته است.

وی درمورد موضوع این نمایش بیان داشت: تم اصلی این نمایش موضوع عشق است که همیشه درجهان باقی است ،به  موضوع بیماری آلزایمر پرداخته و نمایشی واقعیت گراست که برداشتی هم ازشاهنامه درآن وجود دارد. البته  در بخش هایی از آن بنابر موقعیت های خاص طنز نیز به کاررفته است .

امیر سلیمانی با بیان اینکه متن نوشته شده فرهاد نقد علی با بازبینی سپند امیرسلیمانی برای اجرا درنمایش آماده شده که می توان گفت 50% نوشته اصلی تغییر کرده افزود:هدفم ازاجرای این نمایش برای مخاطبان این بود که چرا محبت و عاطفه بین مردم ما کم شده است زیرا ما ایرانیان در دنیا  معروف به مهربانی و دوستی بودیم .

سعید امیر سلیمانی ازبازیگران با سابقه کشور می باشد ،که کارگردانی نمایش نامه هایی چون سایه سی مرغ ،پرستوها و نهار لعنتی را نیزدرکارنامه هنری خود به همراه دارد .وی پس ازاقامت یک ساله در کشور امارات ،نمایش فراموش نامه در بازگشت به ایران اولین کارهنری وی بشمارمی آید.

گفتنی است این نمایش با بازی سعید و سپند امیرسلیمانی همراه با الهام پاوه نژاد به روی صحنه می رود و علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت تیکت و گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید