اخبار

"صُــلح روی کــاغذ" در نیاوران

"صُــلح روی کــاغذ"  در نیاوران
دومین نمایشگاه دوسالانه هنر معاصر با عنوان "صُــلح روی کــاغذ" جمعه اولین روز مرداد ماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران در این دوسالانه که با حمایت، بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، موزه هنرهای معاصر تهران، موزه هنرهای معاصر آبادان، گالری جمعه، گالری طراحان آزاد استودیو هـ  برگزار می شود شصت اثر در بخش  نقاشی، پنجاه اثر در بخش عکس ، 20 اثر در بخش طراحی و ده اثر در بخش  چیدمان در معرض دید عموم قرار می گیرد.همچنین بیش از ده اثر ویدئو آرت در طول مدت برگزاری نمایشگاه  اکران می شودو بیش از پانزده گالری و نهاد فرهنگی و هنری داخلی و خارجی در آن مشارکت کرده اند.

 

"دوسالانه هنر معاصر" گرد هم آیی آثار 130 هنرمند است که از میان آنها می توان به پری یوش گنجی، کوروش شیشه گران،فریدون آو، فرح اصولی، پانته آ رحمانی، مهرداد محبعلی، شادی نویانی، سهیلا سخنوری، میترا تبریزیان، هومن مرتضوی، شادی قدیریان، فریدون امیدی، نرگس هاشمی، رامتین زاد، فرهاد گاوزن،اردشیر محصص، حسین زنده رودی،فریده لاشایی و قاسم حاجی زاده اشاره کرد.

 

" صلح روی کاغذ" استعاره ای از تلاش بشر در ترسیم تاریخ تمدن، به منظور همگرایی بیشتر به آرامش و امنیت،  درهمه آن معاهده ها، عهدنامه ها و توافقات استمجید عباسی فراهانی کیوریتور و برگزارکننده این مجموعه وهامد جابرها، طراح گرافیک این نمایشگاه است.

گفتنی است بخش اول نمایشگاه  " صلح روی کاغذ"،  جمعه اول  مردادماه ساعت 17 در گالری شماره یک  فرهنگسرای نیاوران افتتاح می شود و تا تاریخ دهم  مرداد ماه میزبان علاقمندان به  هنر های تجسمی می باشد.

۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید