اخبار

گروه ترنج در نیاوران به روی صحنه می رود

گروه ترنج در نیاوران به روی صحنه می رود
گروه موسیقی ترنج ویژه بانوان روز دوشنبه 11 مرداد ماه ، ساعت ٢١ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران گروه موسیقی ترنج با بیش از 7  سال سابقه هنری و اجراهای متعدد در تهران و شهرستان هایی همچون ماهشهر ،عسلویه ،سیرجان وخارک نخستین تجربه حضور در فرهنگسرای نیاوران را پیش روی خود می بیند.

مریم نیک بین سرپرست گروه ترنج ،با بیان اینکه دراین اجرا سعی شده  گلچینی از قطعات خاطره انگیزه  محلی و فولکلور انتخاب شود اظهار داشت:امیدواریم اجرای خوب و جذابی برای مخاطبین داشته باشیم با قطعاتی که بخشی از آنها را  برزو امیری و تعدادی را نیز سونیا نظامی تنظیم کرده اند.

 وی افزود:گروه ترنج 15 قطعه را ،اجرا خواهد کرد، قطعاتی چون کوچه لر،لیلا،رعنا ،بارویارو جومه نازنجیچو ،بی قرار،گل گل ، شب مهتاب ،بلال بلالم و بیا بریم دشت را اجرا می کند ،همچنین نغمه اعلامی با ساز سنتور ،سونیا نظامی با کمانچه ،آنیتا صادقی با ساز تار ،سمیرا مهر افشا ومارال خلیلی با سازهای کوبه ای تنبک،دف و دایره گروه را همراهی خواهند کرد.

شایان ذکر است ،علاقمندان جهت تهیه بلیط این کنسرت می توانند به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید